ספט

3

הלוחם שלראשונה הקליט שיר

תחילת אוגוסט, שלהי המבצע בעזה בער גם לי, ליאור מנור, לתרום לחילי צה"ל באיזשהו אופן.

יצרתי קשר עם המעבד המוזיקלי כפיר סימן טוב, ששנים אנחנו עובדים ביחד, ושאלתי לדעתו, איך נוכל לשמח את החיילים שנמצאים בשטח.

ואז הוא סיפר לי שבמקרה ערב לפני זה הוא נחשף לסרטון שרץ בפייסבוק על חייל פצוע בשם אביחי אוהב ציון ששוכב פצוע בבית חולים ברזילי באשקלון ובאותה העת

אייל גולן ביקר אותו והם שרו ביחד. הוא מאד אהב את השירה של אביחי ומאד התרגש מכל המעמד והעלה רעיון שנכתוב לו שיר ונפיק לו סינגל מתנה.

בשמחה רבה נרתמתי לרעיון ותוך שבועיים וחצי הפקנו לו סינגל מקורי שנכתב במיוחד עבורו.

הסינגל ניקרא: "בצל של מלחמה".

כל ההפקה והנגנים התנדבו על מנת ליצור ולקדם את השיר הזה עבור החייל היקר אביחי אוהב ציון.

 

 תודה לכל הנגנים, הזמרים, והמפיקים שתרמו מזמנם ומכוחם להוצאת שיר זה .

 ובניהם:

לאורן אורבך על המילים והלחן המרגשים.

לכפיר סימן טוב על העיבוד המוזיקלי הנדיר

לגיטריסט אלי סטרול שמיד נרתם למשימה בהתראה אפסית של זמן.

לנועם סבו המתופף שהפליא לעשות בניגונו המדהים

ללירין רומנו על הקולות ליווי ועל כל העזרה בקידום ההפקה.

לאיציק פליבה על המיסטור המדויק

למשה זיו היחצן על קידום השיר והבאתו לידיעת כל העם היושב בציון

ובמיוחד לבורא עולם, הקדוש ברוך הוא שזיכנו לשמח נפש טהורה בישראל.

 

הכתבה שפורסמה בחדשות ערוץ 2 "המהדורה המרכזית" 1/9/14

אביחי קראדיטים

 

הקומניקט שפורסם בערוצי התקשורת:

 

אביחי אוהב ציון – בצל של מלחמה

אביחי אוהב ציון (20) לוחם חטיבת7 של שיריון נפצע בינוני מפצמ"ר בשטחי כינוס ב 28.07 שהרג את ארבעת חבריו לפלוגה ופצע חמישה נוספים (אליאב כחלון ז"ל , מיידן ביטון ז"ל , נירן כהן ז"ל ועדי בריגה ז"ל.

כאשר אייל גולן הגיע לבקר את החייל ב 29.7 הם העלו סרטון ובו הם שרים יחד את השיר "כשאאחר" הסרטון לא הצליח לחמוק מעיני המפיק המוזיקלי כפיר סימן טוב שכבר באותו רגע היה לו ברור כי הוא הולך לאתר את החייל המוכשר ולהפיק לו סינגל במתנה , את השיר כתב והלחין אורן אורבך כבר באותו היום והנגנים נרתמו בשורה בזה אחר זה והצטרפו לפרויקט לגמרי בחינם מיד אחריהם הצטרפה חברת לינקטון בע"מ וזיו תקשורת שהביאה את השיר לידי חשיפה ארצית בבכורה בערוץ 2

לאביחי אוהב ציון כשמו כן הוא  שנפצע באימון לפני כחצי שנה וסבל מקרע במיניסקוס היה ברור כי שום דבר לא יכול לעצור את אהבתו לציון וכי הוא מתכוון להחלים במהרה ולשוב לשרת כלוחם קרבי

אביחי תמיד חלם לסיים את שירותו הצבאי כלוחם ולהתחיל בקריירה המוזיקלית שלו – הוא מנגן על קלידים וגיטרה וכשרוני מאד בתחומו אך לעולם הוא לא היה מנחש שהסינגל הראשון שהוא כל כך חיכה לו יסמל מלחמה שבה נפצע ובה איבד את ארבעת חבריו .

קטגוריה: כללי

אודות המחבר ()

ליאור מנור, מנכ"ל סאונד דיזיין הפקות, מפיק מזה 10 שנים סינגלים לזמרים באיכות הגבוהה ביותר בארץ. עובד עם מיטב הנגנים בתעשייה והתוצאות מדברות בעד עצמן. המוטו של העסק הוא השירות, שלא תמצאו כמותו בשום מקום אחר בארץ. הדבר הכי חשוב לליאור הוא שהלקוח יצא מרוצה, כי אחרת לא שווה כל העבודה שאנחנו עושים כאן. שיהיה לכם בהצלחה.

הוספת תגובה